ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Andrewsová Virginia Cleo (*06.06.1923 - †19.12.1986)

   
­­­­

Pavučina snů

- díl v sérii: 5

Závěrečný, pátý díl rodinné ságy nás vrací na počátek celého příběhu. Prostřednictvím deníku mladé Leigh můžeme nahlédnout "pavučinou snů" do doby, kdy všechno začalo.

Pavučina snů, v pořadí pátá kniha série, je jakoby nultým dílem k předešlým. Pojednává o Leigh VanVoreenové (matka Heaven, babička Annie), která bydlí se svou matkou Jillian a otcem, jenž vlastní výletní lodě. Jillian se však zamiluje do Tonyho a Leigh odchází s ní. Jillian však Tonyho do pokoje přes noc nepouští, a tak Tony začne chodit za Leigh. Ta se to vše snaží říct matce, jenže ta ji neposlouchá. Nakonec Leigh utíká.
Při cestě do Mexika ke své babičce se seznamuje s Lukeem Casteelem, který pracuje v cirkuse. Zamilují se do sebe a vezmou se. Luke pak odvede Leigh do hor...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Radka + Kessí, 27.01.2010

­­­­

Diskuse k výpisku
Virginia Cleo Andrewsová - Pavučina snůMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­