ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Reklama Inzerujte na Český-jazyk.cz

­­­­

Máte zájem o reklamu cílenou na mladé lidi, zejména pak na středoškoláky? Jste na správném místě!

Inzerujte na hojně navštěvovaném serveru Český-jazyk.cz.
Aktuální statistiky návštěvnosti naleznete na TOPlist.cz - kategorie školství » Český-jazyk.cz (orientační průměrná denní návštěvnost činí s výjimkou školních prázdnin cca 10-15 tisíc unikátních návštěv denně).

Server Český-jazyk.cz je navštěvován především studenty středních škol, v o něco menší míře pak studenty škol vysokých, zejména humanitního zaměření. Veskrze tak s námi můžete snadno oslovit studenty a mladé lidi ve věku od 15 do 26 let. Na web zamíří rovněž i nemalý počet osob zajímajících se o češtinu a literaturu jako takovou.

­­­­

Další informace

Pro více informací o možnostech reklamy na tomto webu a podrobné statistiky návštěvnosti (včetně sezónnosti) kontaktujte prosím Mgr. Marka SochoraOPTIME:

OPTIME, Mgr. M. Sochor
E-mail: optime(zavinac)optime.cz
Telefon: +420 777 664 266
Fax: +420 227 203 606

Provozovatel serveru Český-jazyk.cz

Kontaktní údaje

Ing. Tomáš Souček
Václavkova 1761/9, 500 02 Hradec Králové
E-mail:   webmaster[zavinac]penkavcivrch.cz

Fakturační údaje

Stejné jako kontaktní údaje.

IČ: 73649538 (jsem plátce DPH)
Bankovní spojení: Fio banka, a. s.
Číslo účtu: 2000030559 / 2010

Podnikatelskou činnost provádím na základě živnostenských oprávnění, jež jsou evidována v živnostenském rejstříku ŽÚ MM Hradec Králové pod číslem 360201.


Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­