ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Reklama Inzerujte na Český-jazyk.cz

­­­­

Máte zájem o reklamu cílenou na mladé lidi, zejména pak na středoškoláky? Jste na správném místě!

Inzerujte na hojně navštěvovaném serveru Český-jazyk.cz.
Aktuální statistiky návštěvnosti naleznete na TOPlist.cz - kategorie školství » Český-jazyk.cz (orientační průměrná denní návštěvnost činí s výjimkou školních prázdnin cca 10-15 tisíc unikátních návštěv denně).

Server Český-jazyk.cz je navštěvován především studenty středních škol, v o něco menší míře pak studenty škol vysokých, zejména humanitního zaměření. Veskrze tak s námi můžete snadno oslovit studenty a mladé lidi ve věku od 15 do 26 let. Na web zamíří rovněž i nemalý počet osob zajímajících se o češtinu a literaturu jako takovou.

­­­­

Další informace

Pro více informací o možnostech reklamy na tomto webu a podrobné statistiky návštěvnosti (včetně sezónnosti) kontaktujte prosím Mgr. Marka SochoraOPTIME:

OPTIME, Mgr. M. Sochor
E-mail: optime(zavinac)optime.cz
Telefon: +420 777 664 266
Fax: +420 227 203 606

Provozovatel serveru Český-jazyk.cz

Kontaktní údaje

Ing. Tomáš Souček
Václavkova 1761/9, 500 02 Hradec Králové
E-mail:   webmaster[zavinac]penkavcivrch.cz

Fakturační údaje

Stejné jako kontaktní údaje.

IČ: 73649538 (jsem plátce DPH)
Bankovní spojení: Fio banka, a. s.
Číslo účtu: 2000030559 / 2010

Podnikatelskou činnost provádím na základě živnostenských oprávnění, jež jsou evidována v živnostenském rejstříku ŽÚ MM Hradec Králové pod číslem 360201.


Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí