ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Čtenářský deník (obsahuje 8001 děl)

Čtenářský deník tvoří hlavní část studentského undergroundu. Obsahuje (často velmi kvalitně) zpracované výpisky i rozbory děl, které jsou vždy před uveřejněním důkladně zkontrolovány redaktory našeho týmu.
Přesto, objevíte-li v našem čtenářském deníku jakoukoliv chybu či nepřesnost, prosím, upozorněte nás buď na e-mail, nebo v návštěvní knize.

Jelikož má každý návštěvník těchto stránek možnost velice interaktivním způsobem přispět svými vlastnoručně psanými obsahy do naší databáze, patří čtenářský deník na serveru Český-jazyk.cz již řadu let k těm nejoblíbenějším... Navíc všechny vaše příspěvky automaticky zařazujeme do soutěže, kterou na Český-jazyk.cz pravidelně pořádáme v měsíčních cyklech, a to o věcné nebo finanční ceny.

­­­­

Vyhledávání podle autorů děl

­­­­

Vyhledávání podle děl

   

TIP čtenářského deníku:
Jakub Arbes - Newtonův mozek (3)


­­­­

Přístup na tuto stránku

Stránka se čtenářským deníkem je standardně dostupná na webové adrese https://www.cesky-jazyk.cz/ctenarsky-denik/.

Dostat se však na ni můžete i po zadání následujících adres:

  1. ObsahyKnih.cz
  2. Obsahy-Knih.cz
Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku


­<