ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Životopisy (obsahuje 853 zivotopisů)

Životopisy tvoří nedílnou součást studentského undergroundu.
Určitě se vám již během studií někdy stalo, že vám učitel nebo profesor na hodině češtiny zadal k vypracování stručný životopis vybraného spisovatele. Pro tyto (a další) případy jsme vytvořili sekci, kde si bez práce můžete stáhnout biografii známých i méně známých autorů. Jelikož vypracování životopisu zabere celkem hodně času, budeme nejen my (ale i návštěvníci těchto stránek) velmi rádi, přispějete-li do naší databáze nějakým tím vlastnoručně vypracovaným životopisem i vy. Doufáme tak, že se nám tu počet kvalitně zpracovaných biografií bude stále rozrůstat...

Navíc všechny vámi zaslané životopisy automaticky zařadíme do soutěže, kterou na Český-jazyk.cz pravidelně pořádáme v měsíčních cyklech, a to o věcné nebo finanční ceny.

Veškeré došlé životopisy ještě před jejich uveřejněním na těchto stránkách důkladně kontrolují redaktoři našeho týmu. Přesto, objevíte-li v textu jakoukoli chybu či nepřesnost, prosím, upozorněte nás buď na e-mail, nebo v návštěvní knize.

­­­­

Vyhledávání podle spisovatelů

   

Náhodný životopis: Julius Fučík


­­­­

Přístup na tuto stránku

Stránka s životopisy je standardně dostupná na webové adrese https://www.cesky-jazyk.cz/zivotopisy/.

Dostat se však na ni můžete i po zadání následujících adres:

  1. Životopisy.net
  2. Spisovatelé.com
Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku

Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­