ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Podmínky používání

Informace a služby poskytované serverem Český-jazyk.cz jsou veřejně přístupné. Bez písemného souhlasu provozovatele však není dovoleno používat tyto stránky jinak než pro vlastní potřebu. Jiné využití podléhá předchozímu schválení ze strany provozovatele.

Webové stránky serveru Český-jazyk.cz mohou obsahovat odkazy na internetové servery či stránky třetích stran. V těchto případech provozovatel nezodpovídá za jejich obsah ani funkčnost.

Při používání serveru Český-jazyk.cz nesmí uživatel zasahovat do bezpečnosti jeho webových stránek, nemůže je využívat k přenášení škodlivých souborů a snažit se proniknout do jeho veřejně nepřístupných míst. Uživatel je rovněž povinen ctít autorská práva provozovatele.

Případná rizika plynoucí uživateli z používání stránek serveru Český-jazyk.cz jsou zcela na uživateli a provozovatel za ně nenese jakoukoliv zodpovědnost.

Provozovatel si rovněž vyhrazuje právo na smazání jakéhokoliv materiálu ze serveru Český-jazyk.cz či příspěvku na přidruženém fóru (je-li zřízeno), a to bez uvedení důvodu. Neexistuje nárok uživatele na vymazání jednou umístěných příspěvků. Pokud je ovšem příspěvek jasně identifikovatelný, tzn. připouští jednoznačný vztah k osobě autora, může na vyžádání dojít k jeho anonymizaci.

­

Závazné podmínky pro vkládání příspěvků

Závazné podmínky pro vkládání příspěvků na server Český-jazyk.cz platné od 1. srpna 2019

 1. Odesláním příspěvku (referátu) jeho vkladatel/ka prohlašuje, že neporušil/a autorská práva třetích osob (tj. vkládá svůj vlastní originální příspěvek; své duševní vlastnictví) a zároveň dobrovolně a bezúplatně uděluje výhradně provozovateli Český-jazyk.cz právo umístit zaslaný příspěvek na jím provozovaném serveru, a to za předpokladu že nebude administrátorem smazán jako nevyhovující.

  Výjimku zde tvoří vkládané úryvky z vybraných knih do sekce čítanka. Zde se vkladatel/ka zavazuje vložit pouze vhodně zkrácenou citaci z díla; není přípustné vkládat kompletní elektronické opisy děl u autorů, kteří stále žijí nebo od jejichž data úmrtí neuplynulo ještě 70 let (autorský zákon).

 2. Vkladatel/ka rovněž uděluje provozovateli souhlas ke zveřejnění příspěvku i na jiných místech než jen na serveru Český-jazyk.cz, ale pouze a výhradně pro reklamní a propagační účely tohoto serveru a přidruženého studentského portálu Slovenský-jazyk.sk.

 3. Server Český-jazyk.cz v žádném případě nezodpovídá za zneužití autorských práv v souvislosti se zaslaným příspěvkem. Závazky spojené s autorskými právy na sebe přebírá osoba, která příspěvek zašle nebo vloží přes webový formulář. Porušení tohoto bodu vede k okamžitému výmazu příspěvku z databáze serveru Český-jazyk.cz.

 4. Server Český-jazyk.cz si dále vyhrazuje právo vyřadit jakýkoliv příspěvek ze své databáze bez udání důvodu nebo částečně pozměnit jeho obsah, a to zejména v případech kdy příspěvek obsahuje faktické nedostatky, zjevné gramatické či interpunkční chyby anebo další nesrovnalosti (zejména stylistické). Pozměněn může být i název příspěvku, jestliže neodpovídá plně svému obsahu.

 5. Jednou vložené a publikované příspěvky není možné z databáze odstranit, jejich uložení na serveru provozovatele je trvalé.

 6. Pouze podepsané příspěvky s uvedenou funkční e-mailovou adresou mohou být zařazeny do soutěže o věcné nebo finanční ceny. Soutěž se vztahuje jen na sekce čtenářský deník, životopisy a slohové práce.
  Další ujednání ohledně soutěže se řídí jejímy pravidly.

 7. Publikování, přebírání nebo další veřejné šíření jednou vložených, opravených, naformátovaných a následně publikovaných příspěvků a jejich částí je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele striktně zakázáno! Užití takových příspěvků je možné pouze pro osobní účely.

­

Reklamy třetích stran

Na našich webových stránkách se zobrazují reklamy poskytované reklamními společnostmi třetí strany. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek k poskytování reklam na zboží a služby, které vás zajímají. Chcete-li se o těchto postupech dozvědět další informace a chcete-li vědět, jak můžete těmto společnostem zabránit ve využívání uvedených údajů, klikněte sem.


Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí