ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Podmínky používání

Informace a služby poskytované serverem Český-jazyk.cz jsou veřejně přístupné. Bez písemného souhlasu provozovatele však není dovoleno používat tyto stránky jinak než pro vlastní potřebu. Jiné využití podléhá předchozímu schválení ze strany provozovatele.

Webové stránky serveru Český-jazyk.cz mohou obsahovat odkazy na internetové servery či stránky třetích stran. V těchto případech provozovatel nezodpovídá za jejich obsah ani funkčnost.

Při používání serveru Český-jazyk.cz nesmí uživatel zasahovat do bezpečnosti jeho webových stránek, nemůže je využívat k přenášení škodlivých souborů a snažit se proniknout do jeho veřejně nepřístupných míst. Uživatel je rovněž povinen ctít autorská práva provozovatele.

Případná rizika plynoucí uživateli z používání stránek serveru Český-jazyk.cz jsou zcela na uživateli a provozovatel za ně nenese jakoukoliv zodpovědnost.

Provozovatel si rovněž vyhrazuje právo na smazání jakéhokoliv materiálu ze serveru Český-jazyk.cz či příspěvku na přidruženém fóru (je-li zřízeno), a to bez uvedení důvodu. Neexistuje nárok uživatele na vymazání jednou umístěných příspěvků. Pokud je ovšem příspěvek jasně identifikovatelný, tzn. připouští jednoznačný vztah k osobě autora, může na vyžádání dojít k jeho anonymizaci.

­

Závazné podmínky pro vkládání příspěvků

Závazné podmínky pro vkládání příspěvků na server Český-jazyk.cz platné od 1. srpna 2019

 1. Odesláním příspěvku (referátu) jeho vkladatel/ka prohlašuje, že neporušil/a autorská práva třetích osob (tj. vkládá svůj vlastní originální příspěvek; své duševní vlastnictví) a zároveň dobrovolně a bezúplatně uděluje výhradně provozovateli Český-jazyk.cz právo umístit zaslaný příspěvek na jím provozovaném serveru, a to za předpokladu že nebude administrátorem smazán jako nevyhovující.

  Výjimku zde tvoří vkládané úryvky z vybraných knih do sekce čítanka. Zde se vkladatel/ka zavazuje vložit pouze vhodně zkrácenou citaci z díla; není přípustné vkládat kompletní elektronické opisy děl u autorů, kteří stále žijí nebo od jejichž data úmrtí neuplynulo ještě 70 let (autorský zákon).

 2. Vkladatel/ka rovněž uděluje provozovateli souhlas ke zveřejnění příspěvku i na jiných místech než jen na serveru Český-jazyk.cz, ale pouze a výhradně pro reklamní a propagační účely tohoto serveru a přidruženého studentského portálu Slovenský-jazyk.sk.

 3. Server Český-jazyk.cz v žádném případě nezodpovídá za zneužití autorských práv v souvislosti se zaslaným příspěvkem. Závazky spojené s autorskými právy na sebe přebírá osoba, která příspěvek zašle nebo vloží přes webový formulář. Porušení tohoto bodu vede k okamžitému výmazu příspěvku z databáze serveru Český-jazyk.cz.

 4. Server Český-jazyk.cz si dále vyhrazuje právo vyřadit jakýkoliv příspěvek ze své databáze bez udání důvodu nebo částečně pozměnit jeho obsah, a to zejména v případech kdy příspěvek obsahuje faktické nedostatky, zjevné gramatické či interpunkční chyby anebo další nesrovnalosti (zejména stylistické). Pozměněn může být i název příspěvku, jestliže neodpovídá plně svému obsahu.

 5. Jednou vložené a publikované příspěvky není možné z databáze odstranit, jejich uložení na serveru provozovatele je trvalé.

 6. Pouze podepsané příspěvky s uvedenou funkční e-mailovou adresou mohou být zařazeny do soutěže o věcné nebo finanční ceny. Soutěž se vztahuje jen na sekce čtenářský deník, životopisy a slohové práce.
  Další ujednání ohledně soutěže se řídí jejímy pravidly.

 7. Publikování, přebírání nebo další veřejné šíření jednou vložených, opravených, naformátovaných a následně publikovaných příspěvků a jejich částí je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele striktně zakázáno! Užití takových příspěvků je možné pouze pro osobní účely.

­

Reklamy třetích stran

Na našich webových stránkách se zobrazují reklamy poskytované reklamními společnostmi třetí strany. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek k poskytování reklam na zboží a služby, které vás zajímají. Chcete-li se o těchto postupech dozvědět další informace a chcete-li vědět, jak můžete těmto společnostem zabránit ve využívání uvedených údajů, klikněte sem.


Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­