ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Vyloučení odpovědnosti

Informace na stránkách serveru Český-jazyk.cz jsou určeny výhradně k informativním, popřípadě studijním účelům a vztahují se k tématům, která jsou předmětem zájmu jejich návštěvníků.

Ačkoliv provozovatel i redaktoři serveru Český-jazyk.cz usilují o správnost a aktuálnost informací obsažených na těchto webových stránkách, je třeba upozornit na fakt, že ne všechny texty, které zde naleznete, obsahují vždy úplně přesné a spolehlivé informace.
Jelikož jsou texty do naší databáze vkládány samotnými návštěvníky serveru Český-jazyk.cz, nemůže provozovatel žádným způsobem ručit za správnost a úplnost zde uvedených informací. Jejich použití je na vlastní riziko.

Pochopte prosím, že informace zde nabízené jsou poskytovány zdarma a ve vztahu k nim neexistuje žádná smlouva mezi vámi a majiteli či uživateli těchto stránek, vlastníky serverů, na kterých běží, jednotlivými přispěvateli, správci či jakoukoli jinou osobou spojenou se serverem Český-jazyk.cz.

Veškeré texty na serveru Český-jazyk.cz jsou autorským dílem a jako takové jsou i chráněny autorským zákonem. Jakékoliv veřejné reprodukování a kopírování obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez předchozího písemného a jednoznačného svolení provozovatele zakázáno. Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.

Webové stránky umístěné na serveru Český-jazyk.cz mohou obsahovat odkazy na internetové stránky třetích stran, nad kterými nemá provozovatel žádnou kontrolu a nemůže tak zodpovídat za obsah těchto stránek.

­

Ochrana osobních údajů / Privacy Policy

Provozovatel se čestně zavazuje, že nebude shromažďovat osobní údaje, kromě e-mailové adresy, dále že neposkytne třetí osobě získanou e-mailovou adresu a že ji bude chránit před zneužitím.

Vymazání uživatelských dat / User Data Deletion (GDPR)
Uživatel má možnost si kdykoliv nechat smazat svá osobní data z naší databáze. Jediný službou manipulovaný osobní údaj podle GDPR je na našich stránkách e-mailová adresa, je-li samotným uživatelem při vkládání svých textů do naší databáze (dobrovolně) uvedena.

Reklama
Na našich webových stránkách se zobrazují reklamy poskytované reklamními společnostmi třetí strany. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek k poskytování reklam na zboží a služby, které vás zajímají. Chcete-li se o těchto postupech dozvědět další informace a chcete-li vědět, jak můžete těmto společnostem zabránit ve využívání uvedených údajů, klikněte sem.

Soutěž
Žádné osobní údaje potřebné pro výplatu či zaslání výhry nebudou poskytnuty třetím osobám (kromě samotných sponzorů soutěže, kteří výhru soutěžícímu doručují).


Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­