ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Čítanka (obsahuje 4640 textů)

Čítanka je bezpochyby nepostradatelnou součástí studentského undergroundu. V této sekci máte možnost alespoň částečně nahlédnout do knížek, aniž byste si je museli vypůjčovat třeba z knihovny. Tím se vám lehce naskýtá příležitost seznámit se s používaným slohovým stylem vybraného autora. Některé knihy v čítance publikujeme dokonce i v jejich plném znění.

Podobně jako u čtenářského deníku nebo životopisů není ani u čítanky žádný velký problém přidat nový text. Proto neváhejte a podělte se také s ostatními o vámi vybrané úryvky z vašich oblíbených knih...

Jelikož při opisu velkého množství textu může snadno dojít k překlepům, objevíte-li v naší čítance jakoukoliv chybu či nepřesnost, prosím, upozorněte nás buď na e-mail, nebo v návštěvní knize.

­­­­

Vyhledávání podle autorů děl

­­­­

Vyhledávání podle děl

   

TIP čítanky:
František Halas - Umírání (Naše paní Božena Němcová)


­­­­

Přístup na tuto stránku

Stránka s čítankou je standardně dostupná na webové adrese https://www.cesky-jazyk.cz/citanka/.

Dostat se však na ni můžete i po zadání následujících adres:

  1. PrimaČtení.cz
  2. iČítanka.cz
  3. eKnihovnička.cz
Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku

Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­