ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.10
Hodnoceno: 20x Prosím, ohodnoť práci

Motivační dopis (4)

Dobrý den,

reaguji na Váš inzerát na internetových stránkách Jobs.cz. Jedná se o inzerát na pozici streetworkera pro přímou práci s uživateli nelegálních drog v rámci protidrogové prevence.

Zájem o tuto práci mám z toho důvodu, že až doposud jsem pracoval jako sociální pracovník pro přímou práci s lidmi bez domova. Jedná se o stejnou pracovní náplň s trochu jiným zaměřením.
V prostředí, kde se potencionálně potřební pohybují, jsem zkušený ve vyhledávání skupin lidí či jednotlivců.

Jsem zodpovědný a spolehlivý za každé situace a schopný týmové i samostatné práce. Jsem ochoten pracovat ve dne i v noci za jakéhokoliv počasí, v sobotu, v neděli i ve svátcích.
Mám rád komunikaci s lidmi, ať už osobně, telefonicky či e-mailem, s níž mám i pracovní zkušenosti. Můj nadřízený v předchozí pozici oceňoval zejména mé komunikační schopnosti, flexibilitu, cílevědomost a pracovní nasazení.
Práce na ulici mě baví a naplňuje.

Považuji se za člověka aktivního, systematického, kterému se daří vycházet s lidmi. Dobře ovládám strojopis a práci s počítačem.
Hovořím plynně anglicky a v současné době si opakuji základy ruského jazyka.
Věřím, že mé povahové vlastnosti ze mě dělají dobrého kandidáta na nabízenou pozici.

V příloze zasílám svůj životopis. V případě Vašeho zájmu se budu těšit na osobní pohovor.

Děkuji za posouzení mé žádosti a přeji Vám příjemný den.

S pozdravem

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: kropi, 01.05.2013

­­­­

Slohová práce Motivační dopis (4) ve slovenštině?

Slovenskou verzi této slohové práce naleznete na adrese:

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Motivační dopis (4)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­