ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Přidejte svoji práci do naší databáze Český-jazyk.cz je tu pro vás!

Máte nějaké vlastnoručně vypracované studijní materiály týkající se českého jazyka a chtěli byste se o ně podělit s ostatními studenty? Chcete se podílet na obsahové náplni studentského undergroundu?
Je-li alespoň jedna vaše odpověď na výše uvedené otázky kladná, neváhejte a čtěte pozorně dál...

Naším cílem bylo (a dosud stále je) vytvořit snadně dostupný interaktivní systém určený nejen studentům českého jazyka. Abychom ale této vytyčené mety mohli vůbec dosáhnout, potřebujeme vaši pomoc.
Dali jsme sice systému "mozek" a vzhled, což bylo koneckonců v našich silách, avšak dostat do něj "znalosti" v podobě kvalitních obsahů děl nebo životopisů nám již činilo a stále občas činí značné problémy. A tak netrvalo dlouho a vytvořili jsme speciální vkládací systém, pomocí kterého může kdokoliv - zdůrazňujeme KDOKOLIV - přispět do studentského undergroundu. Díky tomu bude obsahová náplň systému stále narůstat (budete-li k ostatním solidární) a hlavně studentům se tak častěji a častěji bude naskýtat příležitost, jak si značně ulehčit studium;-)

Pakliže jste se rozhodli přispět svou vlastní prací na Český-jazyk.cz, vyberte si prosím nejprve tematickou oblast vašeho příspěvku a klikněte na ni:

* Všechny vložené příspěvky do hvězdičkou označených tematických oblastí budou automaticky zařazeny do soutěže, kterou na Český-jazyk.cz pravidelně pořádáme v měsíčních cyklech, a to o věcné nebo finanční ceny.Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­