ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Cabotová Meg (*01.02.1967)

­­­­

Devátá stezka (Mediátor)

- 2. díl

Šestnáctiletá středoškolačka Susannah Simonová viděla svého prvního ducha, když jí byly dva roky. Její svět se hemží nešťastnými zbloudilými duchy, které potřebují pomoc, aby se dostali tam, kam je jim souzeno odejít. A pomáhat jim je právě úkolem mediátorů, lidí, kteří mají vzácnou schopnost vidět a hovořit se zesnulými. Navenek je Suze normální holka, která touží po docela obyčejných věcech; třeba, aby byla ve škole oblíbená, aby jí konečně někdo políbil. Zdá se, že Tad Beaumont, se kterým se Suze seznámí na večírku, by mohl být žhavým kandidátem na roli učitele líbání. Jenže jednoho dne se v Suzeině ložnici objeví mrtvá žena, která potřebuje doručit podivné poselství jeho otci. Suzeina kamarádka Cee Cee se ho pokouší vyhledat na Internetu a zjistí, že bohatý podnikatel Beaumont měl podezřele dobré důvody přát si smrt několika lidí, kteří v minulosti beze stopy zmizeli. Tadova otce Suzeina schopnost mluvit se zesnulými fascinuje... Suze začne pátrat, kdo tyto lidi zabil, a nakonec zjistí, že to nebyl Tadův otec, ale jeho zlý strýc.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: kikinka, 03.08.2006

   
­­­­

Diskuse k výpisku
Meg Cabotová - Devátá stezka (Mediátor)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­