ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Cabotová Meg (*01.02.1967)

­­­­

Povinnosti princezny (Princezniny deníky)

- 4. díl

Tento poslední díl vypráví o tom, co všechno musí absolvovat dívka v jejím věku, když je princeznou. Mnoho dívek by jí tento post závidělo, ale ani při nejmenším netuší, co to obnáší... Mia se musí účastnit nejrůznějších večeří, premiér, nadačních akcí a koncertů, musí cestovat po celé zemi a tak podobně... A při tom všem zapomene i na narozeniny svého kluka Michaela a s babičkou Grandmére, kterou nenávidí, musí trávit celé prázdniny. Kniha končí tím, že si přestane dělat starosti ze zbytečností a objeví svůj skrytý talent...psaní tohoto deníku!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: DEDEONKA, 10.07.2005

   
­­­­

Diskuse k výpisku
Meg Cabotová - Povinnosti princezny (Princezniny deníky)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­