ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Cabotová Meg (*01.02.1967)

­­­­

Místo pro princeznu! (Princezniny deníky)

- 2. díl

V tomto dílu si již Mia pomalu začíná zvykat na život princezny a dědičky trůnu malého evropského knížectví. Mimo jiné zážitky, které Mia prožije, si její maminka vezme jejího učitele matiky a čeká s ním dítě. Dále například poštve Miina babička Grandmére na malou princeznu novináře a Mia se úplně ztrapní.
Po delší době, kdy s nikým nechodila, jí začnou chodit zamilované, anonymní dopisy. Na závěr knihy, kdy jde s kamarády na Halloween do kina na "Rocky Horror Show", se jí přizná její kamarád Kenny, že ty dopisy psal on. Začnou spolu chodit, ale Mia ho vůbec nemiluje...má ráda staršího bratra Lilly, Michaela.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: DEDEONKA, 09.07.2005

   
­­­­

Diskuse k výpisku
Meg Cabotová - Místo pro princeznu! (Princezniny deníky)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­