ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Cabotová Meg (*01.02.1967)

   
­­­­

Zamilovaná princezna (Princezniny deníky)

- 3. díl

Už jak název napovídá, byla tato kniha hlavně o tom, jak se princezna Mia zamiluje.
Příběh v této knize navazuje na den po Halloweenu, kdy Mie vyzná lásku kamarád Kenny. Mia se s ním chystá rozejít, neboť ví, že ve vztahu musí být láska, kterou tento vztah postrádá. Mezitím tajně touží po Michaelovi, ale myslí si, že u něj nemá šanci. Samozřajmě se nadále potýká s dalšími problémy - od Grandmére přes školu a vztah jejího učitele a její mamky, až po Kennyho, se kterým se z lítosti nedokáže rozejít a navíc její fotky se čím dál víc objevují v nejrůznějších časopisech po celém světě. Nakonec, když si myslí, že je už vše na nic, jí Michael také vyzná lásku a ona najde sílu se rozejít s Kennym. Teprve teď je úplně šťastná.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: DEDEONKA, 10.07.2005

­­­­

Diskuse k výpisku
Meg Cabotová - Zamilovaná princezna (Princezniny deníky)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­