ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Březinová Ivona (*12.05.1964)

­­­­

Adélka a Zlobidýlko

Vydal: Albatros, 1998 (pro čtenáře od šesti let)

Je to kniha pro malé děti, velmi zajímavá...
Adélka je malá holčička, která má psa, jenž se jmenuje Kaštan. Když se s ním šla projít, našla v parku malého plyšového panáčka. Dala mu jméno Zlobidýlko, protože zlobil. Těm, kterým se dostal do rukou, začali zlobit. A tak zlobili všichni - maminka, tatínek, ředitel, školník, učitelka a další. Během několika dnů zjistili, co s hadráčkem vlastně je.

Kniha má 63 stran s velkýma písmenkama. Jsou tam i hezké obrázky.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Adéla, 01.02.2007

   
­­­­

Diskuse k výpisku
Ivona Březinová - Adélka a ZlobidýlkoMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­