ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Clarková Mary Higgins (*24.12.1929)

   
­­­­

Dřív než ti řeknu sbohem


HLAVNÍ POSTAVY:

Nell MacDermottová, Dan Minor, Adam Cauliff, Bonnie Wilsonová

DĚJ:

Nell MacDermottová se musí navenek jevit jako naprosto spokojená a úspěšná žena, má skvělého manžela a právě jí začíná slibná politická kariéra. Jednoho dne se však její manžel Adam vydá na projížďku na své jachtě s pár přátel a spolupracovníky, z té se však nikdy nevrátí. Jachta totiž nečekaně exploduje a všichni umírají. Adam sice nebyl ve skutečnosti zrovna vzorný manžel a svou arogancí Nell často doháněl k šílenství, přesto jej ale milovala a jeho ztráta ji silně zasáhne. A nejen to, na povrch začnou vyplouvat podivná fakta z manželovy minulosti, o kterých neměla ani tušení. Nell se snaží očistit jeho jméno, ale nakonec zjišťuje, že to rozhodně nebyl takový svatoušek, za jakého jej považovala. Postupně se začíná vzpamatovávat z jeho smrti a do života se jí dostávala mladý a příjemný muž Dan Minor. Společně pátrají po pravých okolnostech Adamovy smrti. Nell však zjistí, že všechno bylo celou dobu jinak a že Adam nikdy nebyl zamýšlenou obětí, ale naopak vrahem.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 27.08.2007

­­­­

Diskuse k výpisku
Mary Higgins Clarková - Dřív než ti řeknu sbohemMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­