ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.



Menu

­

Lanczová Lenka (*29.12.1964)

­­­­

Tajná láska

Postavy: Aneta, Veronika, Radim, Janek

DĚJ:

Hlavní hrdinkou je Aneta, která touží po kamarádce a milujícím klukovi. Když se seznámí s fajn klukem, je štastná. Poznává Radima blíž a blíž a potom se seznámí s Jankem. Ze začátku jí je strašně odporný, nenávidí ho, ale potom se do něho zamiluje. Rodiče jí povolují jen Radima, ale Aneta má oči už jen pro Janka. Janek zase jen pro Anetu. Samozřejmě je při tom najde Radim. Strašně zničený se začne s Jankem prát. Aneta chce běžet pro pomoc, ale cestou ze schodů si udělá něco s nohou. Odvezou ji do nemocnice a Aneta má celé prázdniny zkažené. Janek se hrozně dlouho po tom neukázal. A Aneta už přestává věřit, že přijde. Ale přece jen Janek přijde, má strašné peklo doma, ale i přesto spolu zůstají. Milují se a nic je nerozdělí!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Nikoletka, 04.06.2006

   
­­­­

Diskuse k výpisku
Lenka Lanczová - Tajná láska







Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)