ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Lanczová Lenka (*29.12.1964)

­­­­

Hvězda naděje

- román

Čtyři sourozenci Monika, Vít, Roman a Míša prožívají každý něco jiného.
Míša je hezká a inteligentní holka, která svou hloupostí propadla z druháku na gymnáziu až na prodavačku. Díky Radkovi, její nové lásce, začne bojovat s nesnázemi. Vyučí se, dělá si nástavbu a mění se k lepšímu.
Její dvojče Vít sbírá náhrdelníky z korálků - jeden korálek = jedna holka, se kterou se vyspal. Potom potká Nikolu, která je jiná. Poprvé se zamiluje a končí s ostatními holkami a je také poprvé věrný.
Nejstarší Roman má šestiletou dceru Romanu. V zoologické zahradě na výletě se seznámí s Marcelou. Zamilují se do sebe a začnou si chystat společné bydlení i s malou Romankou.
Nejmladší Monika je poprvé zamilované tele - líbí se jí gauner. Nakonec si svou chybu uvědomí.
Rodiče těchto sourozenců se rozešli, ale stále se milují. Jednou za "dětmi" přijde na návštěvu jejich otec a při té příležitosti žádá matku o odpuštění a Vánoce už všichni tráví společně!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Pája delfínek, 29.03.2005

   
­­­­

Diskuse k výpisku
Lenka Lanczová - Hvězda nadějeMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­