ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Lanczová Lenka (*29.12.1964)

­­­­

Znamení blíženců

Tato kniha vypráví příběh Evy Veselé a jejích strastí i slastí... Tato dívka má velmi nízké sebevědomí, což se ovšem brzy změní díky Dickovi. Dick je 18letý kluk a okamžitě se mu 14letá dívka zalíbí. Díky němu se z Evy stane sebevědomá mladá slečna a vyzralá dívka. Eva pochopí, že ne všichni kluci touží po krásné Jarině - její sestře a že někteří kluci, i když zprvu zaujmou, nemusí být tím pravým. Kniha je pojata s humorem a rozhodně jí nechybí šmrnc.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: pomazanka, 28.02.2005

   
­­­­

Diskuse k výpisku
Lenka Lanczová - Znamení blížencůMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­