ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.67
Hodnoceno: 3x Prosím, ohodnoť práci

Homer Simpson (4)

Homer Simpson je fiktivní postavou ze světa animovaného seriálu Simpsonovi. Je to typický americký muž středního věku, který žije ve fiktivním městě Springfield s manželkou Marge a třemi dětmi Bartem, Lízou a Maggie.

Charakterizovat Homera Simpsona není jednoduché, protože se jedná o velmi komplexní postavu, která má mnoho různých vlastností a vlastních zvyklostí. Nicméně, několik věcí můžeme říci s jistotou: Homer Simpson je známý svou extrémním leností a nezodpovědným chováním. Má tendenci ignorovat své pracovní povinnosti a raději trávit čas s rodinou, pít pivo a sledovat televizi. Má také sklony k nadváze a občas k alkoholismu.

Na druhou stranu, Homer je velmi oddaný své rodině a projevuje k ní lásku a ochranu, kdykoliv je to potřeba. Má také své pozitivní stránky, jako je zvídavost nebo touha se učit nové věci. Občas se dokáže ukázat jako velmi chytrý a vtipný.

Homer Simpson je také známý svým charakteristickým hlasem a řečovými výrazy - proslulé je jeho "D'oh!" a "Woo-hoo!"
Celkově je to postava s mnoha nedostatky, ale také s kladnými vlastnostmi, které ji činí jedinečnou a populární po celém světě.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: petrunasan, 10.05.2023

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Homer Simpson (4)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­