ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.37
Hodnoceno: 30x Prosím, ohodnoť práci

Homer Simpson (3)

Pro svoji charakteristiku jsem si vybral Homera Simpsona, postavu z amerického animovaného seriálu Simpsonovi. Homer je typický Američan. Na jeho hlavě nenajdete mnoho vlasů, má velké oči, nos jako párek a je morbidně obézní.

Jeho nejdůležitější vlastností - někdy vtipnou, jindy komickou - je jeho agresivita. Neumí se ovládat a čas od času dokáže škrtit svého syna kvůli naprostým hloupostem. Taky má velmi kladný vztah k alkoholu. A protože je neustále v hospodě, docela zanedbává péči o svoji rodinu a někdy dokonce i chození do práce!
Z mnohá scén lze poznat, že Homer Simpson je velmi hloupý. Občas je to možná komické, ale jindy spíše až k pláči, co všechno nedokáže pochopit.
Ale abych na něm nehledal jen záporné vlastnosti, občas se chová velmi spořádaně a umí být milý a hodný. Bohužel, jeho záporné vlastnosti silně převažují.

Kdybych znal v reálném životě člověka, jenž by měl stejné vlastnosti jako Homer Simpson, tak by mi taková osoba nejspíše vůbec nebyla sympatická a vyhýbal bych se jí velkým obloukem. Ztvárněním Matta Groeninga, autora seriálu Simpsonovi, je ale Homer Simpson docela vtipný chlapík, jehož vtipnost vás nikdy nepřestane udivovat.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: DreAmeR, 19.03.2016

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Homer Simpson (3)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­