ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.39
Hodnoceno: 31x Prosím, ohodnoť práci

Homer Simpson (3)

Pro svoji charakteristiku jsem si vybral Homera Simpsona, postavu z amerického animovaného seriálu Simpsonovi. Homer je typický Američan. Na jeho hlavě nenajdete mnoho vlasů, má velké oči, nos jako párek a je morbidně obézní.

Jeho nejdůležitější vlastností - někdy vtipnou, jindy komickou - je jeho agresivita. Neumí se ovládat a čas od času dokáže škrtit svého syna kvůli naprostým hloupostem. Taky má velmi kladný vztah k alkoholu. A protože je neustále v hospodě, docela zanedbává péči o svoji rodinu a někdy dokonce i chození do práce!
Z mnohá scén lze poznat, že Homer Simpson je velmi hloupý. Občas je to možná komické, ale jindy spíše až k pláči, co všechno nedokáže pochopit.
Ale abych na něm nehledal jen záporné vlastnosti, občas se chová velmi spořádaně a umí být milý a hodný. Bohužel, jeho záporné vlastnosti silně převažují.

Kdybych znal v reálném životě člověka, jenž by měl stejné vlastnosti jako Homer Simpson, tak by mi taková osoba nejspíše vůbec nebyla sympatická a vyhýbal bych se jí velkým obloukem. Ztvárněním Matta Groeninga, autora seriálu Simpsonovi, je ale Homer Simpson docela vtipný chlapík, jehož vtipnost vás nikdy nepřestane udivovat.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Homer Simpson (3)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)