ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.94
Hodnoceno: 719x Prosím, ohodnoť práci

Homer Simpson

Mým televizním hrdinou je hlavní postava seriálu Simpsonovi, mladý Američan Homer Jay Simpson. Ještě když chodil na vysokou školu, byl to pohledný mladík s hustými dlouhými vlasy a vyhrával různé trofeje jako "Muž s nejmenším platem a největší tlouštík". Homer žije na okraji Springfieldu ve vilové čtvrti Evergreen Terrace 742. Má rodinu. Jeho děti Bart a Lisa chodí do základní školy. Bart je malý s ježatými vlasy. Lisa se velice ráda učí a chce být za každou cenu nejlepší. Malá Maggie chodí do školky a žena Marge je ženou v domácnosti.

Homerovi je 36 let a váží 150 kilogramů. Je to typický Američan a má svoje "mouchy". Přehání to s alkoholem a denně se přejídá. První věcí, která vás na něm zaujme, je jeho tlustá postava a žlutá kůže. Je středně velké postavy. Jeho obličej zdobí modré oči a nízké čelo. Má malý rozpláclý nos, šedé rty a příjemný hlas. Jeho laskavý pohled je milý a upřímný, denně nosí modré kalhoty a bílou košili.

Je zaměstnán jako bezpečnostní technik v jaderné elektrárně ve Springfieldu v sektoru 7G. Jeho nejčastější pracovní náplní je pojídání koblih a zmrzliny. Každý den chodí do baru "U Vočka". V baru se schází se svými nejlepšími přáteli Bárnym a Karlem. Jeho nejoblíbenější činnosti je sezení na gauči, který bere jako součást rodiny. Mnoho času stráví u televize a spaním v houpací síti, kde ho často ruší jeho pobožný soused Ned Flanders se svými připomínkami. Hned po gauči má druhou lásku - televizi, na kterou se dokáže dívat dlouho a často. Jeho největším koníčkem je bowling, který hraje každý pátek v místní kuželně.

Homer je americký muž, co si žije svým vlastním klidným životem. Jeho život se odehrává v práci, doma a v hospodě. Jídlo a televize ho zajímá více než dění ve světě, a tak je to ta nejlepší a nejvíce pohodová televizní postava, co znám.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Tomáš Duda, 29.04.2009

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Homer SimpsonMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­