ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.93
Hodnoceno: 15x Prosím, ohodnoť práci

Moje oblíbená seriálová postava: Homer Simpson

Chtěl bych vám v této slohové práci popsat svoji oblíbenou seriálovou postavu. Je jí Homer Simpson z kultovního animovaného seriálu Simpsonovi.

Homer Jay Simpson mi přijde jako pravý Američan. Je morbidně obézní a navíc skoro bez vlasů. Na holé hlavě už mu zbývají jen poslední dva. Jeho velké oči se podobají dokonalému kruhu a mají malou černou tečku uprostřed. Nos má dlouhý a zakulacený, skoro jako párek. Okolo úst mívá mírné strniště. Vždycky chodí oblečen do bílé košile s malým límečkem bez knoflíků. I přes ni jde vidět, že je Homer velmi tlustý. Ale ruce má oproti svému velkému tělu enormně malé. Dále na sobě nosí modré džíny. Divím se, že se se svýma velkýma nohama do nějakých džínsů vůbec vejde. Jeho nohy vždy zdobí černé boty, které nemají žádné tkaničky. Své oblečení skoro nikdy nesundává. Ani když je doma, nezuje si boty.

Doufám, že ti z vás, kteří Homera Simpsona ještě neznají, si ho dovedou podle mého popisu alespoň trošku představit.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: DreAmeR, 17.02.2016

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Moje oblíbená seriálová postava: Homer SimpsonMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­