ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Novinky

­­­­

Neschválené příspěvky

29. března 2022

Seznam všech nevyhovujících příspěvků v období od 1. 1. do 31. 3. 2022. Dodržujte, prosím, Závazné podmínky pro vkládání příspěvků.

Slohová práce: Chlast, sex a ztracené mladí - Povídka (po slohové stránce žádný přínos pro Český-jazyk.cz + vulgarismy - nebudeme publikovat)

Slohová práce: Základní teze spermatického logu podle sv. Justina - Odborný referát (zmatečné, věty často postrádají spojitost, spíš jde o jakési výpisky k danému tématu, chtělo by to poskládat do odstavců, souvislých vět, vysvětlit některé pojmy atd. - v této podobě nemůžeme publikovat)

Čtenářský deník: Jules Verne - Dvacet tisíc mil pod mořem (stejný děj zde již publikován - viz ODKAZ)

Čtenářský deník: Sofokles - Antigona (děj zkopírován ze zde již publikovaného výpisku)

Čtenářský deník: autor neznámý - Epos o Gilgamešovi (převyprávění děje stejné jako u zde již publikovaného zápisku ve čtenářském deníku)

Čtenářský deník: Ladislav Fuks - Spalovač mrtvol (opět práce kompilačního charakteru; nejčastějším zdrojem je zde již publikovaný rozbor, ale také třeba https://www.studentino.cz/ss/lit/ladislav-fuks-spalovac-mrtvol-17639-p1.html)

Čtenářský deník: Arnošt Lustig - Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (práce kompilačního charakteru; kompozice a jazyková složka prakticky totožná se zde již publikovaným rozborem, děj stejný jako zde a charakteristika hlavních postav vychází z https://cs.wikipedia.org/wiki/Modlitba_pro_Kate%C5%99inu_Horovitzovou#Hlavn%C3%AD_postavy a dalších webových zdrojů)

Čtenářský deník: E.M.Remarque - Na západní frontě klid (práce kompilačního charakteru; charakteristika hlavních postav převzata z velké části z české Wikipedie - viz https://cs.wikipedia.org/wiki/Na_z%C3%A1padn%C3%AD_front%C4%9B_klid#Postavy, děj zkopírován ze zde již publikovaného rozboru)

Čtenářský deník: J.R.R.Tolkien - Pán prstenů: Společenstvo prstenu (opět smícháno více delších textových pasáží z různých internetových zdrojů - např. https://cs.wikipedia.org/wiki/Tom_Bombadil#D%C4%9Bj, https://rozbor-dila.cz/pan-prstenu-spolecenstvo-prstenu-rozbor-dila-3/ atd.)

Čtenářský deník: Josef Škvorecký - Zbabělci (práce kompilačního charakteru, čerpá z mnoha dalších webových zdrojů; například děj je zkopírován z https://zapnimozek.cz/ctenarskydenik/zbabelci/, některé pasáže převzaty z rozboru, který je zde již k dispozici - viz ODKAZ apod.; nemůžeme publikovat)

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku


Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti Mediální zastoupení Tento portál mediálně zastupuje Impression Media,s.r.o.


Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­