ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Bach Richard David (*23.06.1936)

   
­­­­

Jonathan Livingstone Racek

Příběh Jonathana je alegorií - přináší poučení o tom, že když chcete, můžete dokázat i nemožné věci - ať už jako racek nebo jako člověk. J.L.Racek se nechce jako ostatní honit stále jen za potravou a nechce, aby létání bylo jen prostředkem k jejímu získání, chce létat pro létání samotné a touží se učit - tím začíná jeho trnitá cesta k přesvědčení ostatních, že nejsou omezení, pokud si to nebudou myslet.

Nádherná knížka o tom, že hledání není vždy jednoduché, ale pokud se do toho pustíte a vydržíte, je to to nejdůležitější, co můžete pro sebe udělat.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 15.10.2005

­­­­

Diskuse k výpisku
Richard David Bach - Jonathan Livingstone RacekMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­