ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Stine Robert Lawrence (*08.01.1943)

   
­­­­

Královna plesu (Stopy hrůzy - Ulice strachu)

- díl v sérii: 4

Jarní noc... Měkké měsíční světlo... Pět krásných kandidátek na královnu školního plesu... Tančící páry na plese Shadysideské střední školy - to by mohly být přísady pro romantický příběh. Jenže zamíchá se do toho jedna brutální vražda - pak další a další - a recept na romantický příběh se rychle změní v horor. Lizzie McVayová si uvědomí, že někdo vraždí kandidátky na královnu jednu po druhé - a že další na seznamu může být ona! Dokáže vraha zastavit dříve, než tanec skončí - navždy?

HLAVNÍ POSTAVY:

Lizzie, Simone, Dawn, Elene, Rachel

STRUČNÝ OBSAH:

Tato kniha vypráví o sedmnáctileté dívce jménem Lizzie McVayová, která studuje stejně jako její kamarádky na Shadysideské střední škole, kde se zanedlouho bude konat jarní ples. Lizzie a další dívky Elene, Simona, Dawn a Rachel jsou nominovány na kandidátky na školní královnu plesu. Ale dívky jsou znepokojené vraždami v jejich okolí. Mají proč? Má to souvislost s pozdějším zmizením Simone, zavražděním Rachel a napadením Dawn? Jde snad o vyvraždění všech kandidátek? Ale kdo je za tím a proč?

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: marge, 22.05.2008

­­­­

Diskuse k výpisku
Robert Lawrence Stine - Královna plesu (Stopy hrůzy - Ulice strachu)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­