ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Stine Robert Lawrence (*08.01.1943)

­­­­

Nová dívka (Stopy hrůzy - Ulice strachu)

- díl v sérii: 12

Je bledá jako duch, má krásné blond vlasy - a zdá se, že nutně potřebuje pomoc. Cory Brooks hladoví po polibcích Anny Corwinové, je celý blázen do jejích modrých očí, myslí na ni od rána do večera. A má kvůli tomu potíže: byl vždy hvězdou školního gymnastického mužstva a teď najednou zanedbává trénink, chybuje při závodech, je unavený a ospalý. Coryho přítelkyně Lisa zjišťuje podivnou věc: Anna Corwinová zemřela, ale přesto žije ve Fear Street. Skutečnou pravdu musí v nočních temnotách hledat Cory sám. Jenomže se mu dostává jasného varování: Jestli přijdeš do Fear Street, zemřeš!

HLAVNÍ POSTAVY:

Cory, Anna, Lisa, Brad

STRUČNÝ OBSAH:

Tato kniha začíná v jedné "poklidné" škole zvané Shadyside, kde hvězda gymnastiky a vlastně celé školy Cory Brooks ukazuje stojku na hlavě - a v tom okamžiku ji právě uviděl: dlouhé blonďaté vlasy, bledý obličej a sytě modré oči; je tak nádherná, myslel si, nová studentka Anna Corwinová. Po pár dnech zjistí novinku, která s ním otřese. Ovšem nevěří tomu, že by to mohla být pravda; že je Anna doopravdy mrtvá... Vždyť s ní mluvil, nebo snad ne? Je duch, nebo co je vlastně zač? Skutečnou pravdu jde hledat do Fear Street, do jejího bydliště. Najde ji, nebo zemře při výhrůžce "Jsi mrtvý"?

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: marge, 23.05.2008

   
­­­­

Diskuse k výpisku
Robert Lawrence Stine - Nová dívka (Stopy hrůzy - Ulice strachu)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­