ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.00
Hodnoceno: 1x Prosím, ohodnoť práci

Proč je tak těžké si najít lásku?

V dnešní době je hledání lásky samotná kapitola pro každého z nás. Ale pročpak hledáme lásku?

Lidé si dnes přejí být hýčkáni v náruči svého protějšku, ale pro mnohé je to těžké v mnoha ohledech. Dnešní doba však tuto problematiku pro mnoho z nás ulehčuje za pomoci sociálních sítí a různých seznamovacích aplikací. Možná je to dobrá věc při hledání, nebo také ne, přeci víme, že vyjadřování svých pocitů přes psaní zpráv vytváří překážky při hledání protějšku. Po nějaké době si na tento způsob vyjadřování zvykne nebo pozná, že tento způsob je nevyhovující. Ale co je vyhovující pro všechny?

Spousty z nás poznávají přátele při normálním trávení dne či na akcích se svými přáteli. Náhoda může napomoci k poznání nových protějšků a ani si toho nemusíme vždy všimnout nebo si to uvědomit.
S časem lze naložit různě - lze vzít nově poznané lidi do různých podniků, kde se můžeme více seznámit a vytvořit si určité priority. Pocity z nových zážitků s našimi budoucími protějšky nám mohou pomoci s ujasněním, zdali se k danému protějšku hodíme.
Tento kolotoč poznávání lidí je začarovaný sám o sobě. Poznat lidi, poté s nimi trávit čas a následně si ujasnit již zmíněnou otázku, zdali chceme s nimi trávit čas i nadále a čekat na to vyslovené ano.
Nebo je zde možnost se přihlásit do různých akcí, které mají za úkol najít za vás svoji vysněnou polovičku. Tento způsob je užíván jako poslední možnost hlavně pro ty, kteří jsou již ztraceni při hledání.

Láska je alfou a omegou pro mnohé z nás, avšak každý den se otevírají nové možnosti a způsoby.

Pokud člověk hledá klid či svou drahou polovičku, může si za pomoci různých způsobů tyto sny plnit a snížit si mnohoznačně námahu a utrpení. Tedy člověk musí rozšířit své hledí a otevřít se novým způsobům, jak si lásku hledat.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Proč je tak těžké si najít lásku?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)