ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.91
Hodnoceno: 321x Prosím, ohodnoť práci

Co mi dává hudba?

Hudba je pro mě vším. Je pro mě naprosto důležitá. Tak jako vzduch, voda, jídlo a láska, tak i hudba je základem mého života. Pro spoustu lidí je to něco běžného v jejich životě. Jsou na ni zvyklí, jako na vstávání do práce či školy, na jízdu autem - ale pro mě? Je to daleko víc. Hudba je jako člověk. Je v ní spousta emocí, spousta citu. Spousta žánrů, které představují různé typy lidí. Milujete ji, nebo nenávidíte. Pláčete u ní nebo se s ní smějete. Představte si, jaký by byl život bez hudby. Nudný a stereotypní.

Já bych bez hudby nemohla žít. Nemohla existovat. Bylo by to pro mě, jako bych přišla o človíčka, kterého miluji, na kterého jsem zvyklá, bez kterého si neumím představit ani jediný den v tom nejčernějším snu. Běhá mi mráz po zádech nad tak děsivou myšlenkou. S hudbou prožívám vše. Když mám radost a chci se bavit, zapnu rádio a tancuji. Když mám smutek a pláči, zapnu rádio a představuji si svět v růžových barvách a to mě dostane i z té největší deprese. Když jdu spát, zapnu rádio a hudba mě doprovází ve snech, když se vznáším nad oblaky.

Hudba je můj nejlepší přítel i v těch nejhorších chvílích, protože do ní můžu vrýt všechny své radosti, smutky, trápení i výčitky. Jsem si jista, že nebudu sama, když řeknu že: "S hudbou prožívám velkou část svého života".

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: lucinečka, 31.10.2005

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Co mi dává hudba?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­