Menu
Šlejhar Josef Karel (*14.10.1864 - †04.09.1914)
Z výletního setkání (V zášeří krbu)
Rozvrat manželství postupoval. Žena sbírala klepy o svém muži, stávala se bigotní a vyhrožovala sebevraždou. Skutečně se o ni pokusila, když manžel odepřel najmout kojnou dítěti, které čekají. Pokus skončil jen nepatrným zraněním.
Její nehospodárností byl muž přinucen prodat statek a odjíždí do Prahy. Dodnes se těžce prodírá dluhy, jimiž ho žena zahrnuje, a jen dítě je mu útěchou.
Zdroj: Chemikals, 07.02.2005
Související odkazy
Diskuse k výpisku
Josef Karel Šlejhar - Z výletního setkání (V zášeří krbu)
Aktuální pořadí soutěže
-
Soutěž je od září 2025 do odvolání přerušena.
Navzdory tomu můžete i v tomto období do databáze přidat vlastní práci.
Štítky
ožralá praha krize james Clavell poměr mezi větami křížová cesta Odchod z Čech OSN klukům vstup zakázán štika Město ze skla a prijde ten Frantík a Bartoň odboj psí útulek 60. léta instalace smrtka je to v kapse upíř Spící spravedlnost lescaut tell luisa a lotka teta křižovatka někdo se dívá přetížení zápas Björnson Tři v háji
Doporučujeme
Server info
Počítadlo: 783 428 605
Odezva: 0.67 s
Vykonaných SQL dotazů: 6
Návštěvnost: TOPlist.cz - školství › Český-jazyk.cz
© 2003-2026 Český-jazyk.cz - program a správa obsahu: Ing. Tomáš Souček, design: Aria-studio.cz Autoři stránek Český-jazyk.cz nezodpovídají za správnost obsahu zde uveřejněných materiálů! Práva na jednotlivé příspěvky vlastní provozovatel serveru Český-jazyk.cz! Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.
Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí
