ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.00
Hodnoceno: 1x Prosím, ohodnoť práci

Já a léto

Léto - moje nejoblíbenější roční období, měsíce plné barev, radostí a krásy.

V létě mám velice ráda chození na koupaliště nebo dovádění v bazénu. Je to velmi příjemný pocit, když se po horkém dni zchladím ve vodě nebo si dám osvěžující zmrzlinu, ledovou tříšť anebo třeba i vychlazenou limonádu.

Moc se mi také líbí procházky přírodou, při kterých zahlédnu spoustu krásných květin, stromů...
Při toulkách lesem se vždy zaposlouchám do okolní přírody. Slýchávám zde bzukot pilně pracujících včeliček, šumění stromů jako mořských vln, ale i ťukání datla.
Také vždy narazím na osvěžující řeku protékající hlubokými lesy, kde se na mě usmívá slunce, stromy mi mávají a ptáci zpívají jako pěvecký sbor.

A co teprve takové letní dětské tábory, na kterých vždy zažijeme mnoho zážitků a poznáme nové kamarády?

Když už ale nastane konec prázdnin, začnu se pomalu těšit do školy i přes to, že to na sobě nenechávám moc znát.

Již teď se nemůžu dočkat, až opět přijde léto!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Bára, 26.04.2022

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Já a létoMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­