ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.00
Hodnoceno: 1x Prosím, ohodnoť práci

Hermiona Grangerová (literární postava) (2)

Hermiona Grangerová je inteligentní a ambiciózní postava ze série knih o Harrym Potterovi. Její hlavní charakteristikou je bezesporu obrovský intelekt, ale oplývá i vynikajícími schopnostmi v kouzelnictví, které se snaží stále zdokonalovat. Je velmi pilná a pracovitá, což ji často nutí k nadměrnému využívání svých schopností, avšak na druhou stranu jí to umožňuje být výjimečně úspěšná v magii i v jiných oblastech.

Její velkou silou je také její neuvěřitelně bystrá a logicky uvažující mysl. Díky tomu je schopna velmi rychle analyzovat složité situace a přicházet s řešeními, na která by jiní nepřišli. Kromě toho je také velmi odvážná a nebojí se postavit se nebezpečí, aby ochránila své přátele a bojovala za spravedlnost.

Navzdory svému vynikajícímu intelektu a pilnosti má Hermiona také své nedostatky. Často se stává, že se uzavře do sebe a stává se náročnou na ostatní, kteří jí nemohou stačit v rychlosti myšlení. Má tendenci být velmi kritická a náročná na sebe, což může mít negativní vliv na její sebevědomí.

Celkově je Hermiona Grangerová silnou a inspirativní postavou, která díky svému intelektu, pracovitosti a odvaze dokáže dosáhnout neuvěřitelných úspěchů. Je to charakter, který je v mnoha ohledech vzorem a inspirací pro mnoho čtenářů i diváků.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: petrunasan, 10.05.2023

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Hermiona Grangerová (literární postava) (2)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­