ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.37
Hodnoceno: 420x Prosím, ohodnoť práci

Charakteristika mé nejlepší kamarádky

Pro svou slohovou práci na téma chrakteristka mé nejlepší kamarádky jsem si zvolila svou spolužačku Kristýnu. Poznali jsme se již v mateřské školce. Tam vzniklo naše přátelství, které se od té doby stále prohlubuje.
Kristýna je vyššího vzrůstu. Upoutá nás svými dlouhými blonďatými vlasy, často staženými do ohonu. Pod nízkým čelem se klene světlé obočí. Má výrazné hnědé oči. Její obličej doplňuje malý nos, rudé rty a kulatá brada. Nejraději nosí pohodlné sportovní oblečení.
Kristýna je sportovní talent, nejvíce se jí daří v plavání, ale i ostatní sporty jí nejsou cizí. V zimě ráda a dobře lyžuje, v létě je pak nejraději u bazénu. Vždy ráda pomůže, kdykoliv si k ní mohu přijít pro radu. Nechybí jí upřímnost a vtip. Podlé jednání byste u ní těžko hledali. Občas se urazí, ale to jen v případě, když ji někdo nespravedlivě ublíží.
Ve škole ji baví výtvarná výchova a přírodopis. Čte ráda časopisy o moderní hudbě. V televizi sleduje telenovely. Umí také hezky zpívat. Nejhorší je pro ní ranní vstávání. Hodně času stráví prací a zábavou na počítači. Je to hlavní zdroj nových informací. V poslední době ji naplňuje i kurz angličtiny. Kristýna je pilná jako včelka a pořád má co na práci.
Kristýnu mám moc ráda a přeji si, aby nám naše přátelství vydrželo i nadále.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Markéta Kozáková, 17.08.2005

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Charakteristika mé nejlepší kamarádkyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­