ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Novinky

­­­­

Neschválené příspěvky

31. října 2015

Seznam všech nevyhovujících příspěvků v období od 1. 10. do 31. 10. 2015. Dodržujte, prosím, Závazné podmínky pro vkládání příspěvků.

Životopis: Jan Balabán (až příliš patrné, že je čerpáno z české Wikipedie - viz https://cs.wikipedia.org/wiki/Jan_Balab%C3%A1n)

Slohová práce: Až se bude psát rok 2030 - Úvaha (zkopírováno z http://goo.gl/7C0EAC)

Slohová práce: Mezilidské vztahy - Úvaha (prakticky totožná práce zde již publikována - viz ODKAZ)

Slohová práce: Zánik Slunce a Země - Odborný referát (zkopírováno z http://www.national-geographic.cz/clanky/tak-zemre-slunce-pruvodce-smrti-nasi-slunecni-soustavy.html)

Slohová práce: Dokážeme žít bez sociálních sítí? - údajně Úvaha (po slohové stránce žádný přínos pro Český-jazyk.cz; práci jsme proto přesunuli do fóra)

Slohové práce: Všechny DALŠÍ příspěvky od uživatele Dolli - evodoll[zavinac]email.cz (udělujeme BAN; nejedná se o vlastní práce, vše zkopírováno z jiných zdrojů)

Slohová práce: Bez přátelství nestojí život za nic - Úvaha (zkopírováno z http://www.seminarky.cz/Bez-pratelstvi-nestoji-zivot-za-nic-13851)

Slohová práce: Agresivita psů - Úvaha (zkopírováno z http://www.ctenarsky-denik.cz/Agresivita-psu-uvaha-24591)

Slohová práce: Peníze a člověk - Úvaha (již publikováno na http://www.milansevcikk.estranky.cz/clanky/clovek-a-penize.html)

Čtenářský deník: Moliére - Lakomec (zkopírováno z http://referaty.atlas.sk/slovencina-a-cestina/citatelsky-dennik/6151/)

Čtenářský deník: Božena Němcová - Babička (stejný obsah jako na http://sluccishop.blog.cz/0807/babicka)

Čtenářský deník: Charles Dickens - Oliver Twist (zkopírováno z http://www.sesity.net/ctenarsky-denik/oliver-twist.php)

Čtenářský deník: William Shakespeare - Othello (zkopírováno z http://antiskola.eu/cz/referaty/15581-shakespeare-william-othello)

Čtenářský deník: William Shakespeare - Romeo a Julie (zkopírováno z jiných webových zdrojů - viz např. http://www.poznamkygympl.estranky.cz/clanky/cesky-jazyk/4_maturitni-otazka---renesance-a-humanismus-v-umeni-a-literature.html)

Slohová práce: Harry James Potter - Charakteristika (stejná práce je zde již publikována - viz ODKAZ)

Slohová práce: Metro - Fejeton (zkopírováno z www.rozbor-dila.cz/metro-fejeton/)

Slohová práce: Otázka života a smrti - údajně Úvaha (po slohové stránce žádný přínos pro Český-jazyk.cz; práci jsme přesunuli alespoň do fóra)

Slohová práce: Jak to vidím vlastníma očima - Zamyšlení (po slohové stránce žádný přínos pro Český-jazyk.cz, chyby/překlepy; práci jsme proto přesunuli do fóra)

Čtenářský deník: A.S.Puškin - Evžen Oněgin (zápis z povinné četby) (stejný obsah k nalezení na více internetových stránkách - viz např. http://goo.gl/Odc0CC; zkopírováno)

Čtenářský deník: John Green - Hvězdy nám nepřály (bez obsahu/děje; v takové podobě nebudeme publikovat)

Čtenářský deník: Gabina Weissová - Diagnóza F50 (pravděpodobně se spíš jedná o úryvek z knížky než o zápisek do čtenářského deníku /bez obsahu/, což nedokážeme ověřit, proto nemůžeme publikovat)

Životopis: Ludovico Einaudi (jedná se o hudebního skladatele, nikoliv spisovatele; nebudeme publikovat)

Životopis: Nina Doležalová (nejedná se o biografii spisovatele)

Slohové práce: Všechny básničky od přispěvatelky Pavly Doležalové/Dolli (poezii na Český-jazyk.cz v sekci slohových prací nepublikujeme; navíc většina básní zkopírována odjinud)

Slohová práce: Počátky druhé světové války - Výklad (příliš stručné, nebudeme publikovat)

Slohová práce: Pracovní návod - Výklad (zkopírováno z http://kamizdat.wz.cz/sloh/8/navod.htm)

Slohová práce: Výklad o žurnalistice - Výklad (stejné jako na http://kamizdat.wz.cz/sloh/8/zurnalistika.htm)

Slohová práce: Výklad o výkladu - Výklad (zkopírováno z http://kamizdat.wz.cz/sloh/8/retorika.htm)

Slohová práce: Zmatená dívka - Líčení (již publikováno na http://penelopeo.blog.cz/en/1102/moje-prace-ze-slohu-liceni)

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku


Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí Mediální zastoupení Tento portál mediálně zastupuje Impression Media,s.r.o.