ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Novinky

­­­­

Neschválené příspěvky

31. října 2015

Seznam všech nevyhovujících příspěvků v období od 1. 10. do 31. 10. 2015. Dodržujte, prosím, Závazné podmínky pro vkládání příspěvků.

Životopis: Jan Balabán (až příliš patrné, že je čerpáno z české Wikipedie - viz https://cs.wikipedia.org/wiki/Jan_Balab%C3%A1n)

Slohová práce: Až se bude psát rok 2030 - Úvaha (zkopírováno z http://goo.gl/7C0EAC)

Slohová práce: Mezilidské vztahy - Úvaha (prakticky totožná práce zde již publikována - viz ODKAZ)

Slohová práce: Zánik Slunce a Země - Odborný referát (zkopírováno z http://www.national-geographic.cz/clanky/tak-zemre-slunce-pruvodce-smrti-nasi-slunecni-soustavy.html)

Slohová práce: Dokážeme žít bez sociálních sítí? - údajně Úvaha (po slohové stránce žádný přínos pro Český-jazyk.cz; práci jsme proto přesunuli do fóra)

Slohové práce: Všechny DALŠÍ příspěvky od uživatele Dolli - evodoll[zavinac]email.cz (udělujeme BAN; nejedná se o vlastní práce, vše zkopírováno z jiných zdrojů)

Slohová práce: Bez přátelství nestojí život za nic - Úvaha (zkopírováno z http://www.seminarky.cz/Bez-pratelstvi-nestoji-zivot-za-nic-13851)

Slohová práce: Agresivita psů - Úvaha (zkopírováno z http://www.ctenarsky-denik.cz/Agresivita-psu-uvaha-24591)

Slohová práce: Peníze a člověk - Úvaha (již publikováno na http://www.milansevcikk.estranky.cz/clanky/clovek-a-penize.html)

Čtenářský deník: Moliére - Lakomec (zkopírováno z http://referaty.atlas.sk/slovencina-a-cestina/citatelsky-dennik/6151/)

Čtenářský deník: Božena Němcová - Babička (stejný obsah jako na http://sluccishop.blog.cz/0807/babicka)

Čtenářský deník: Charles Dickens - Oliver Twist (zkopírováno z http://www.sesity.net/ctenarsky-denik/oliver-twist.php)

Čtenářský deník: William Shakespeare - Othello (zkopírováno z http://antiskola.eu/cz/referaty/15581-shakespeare-william-othello)

Čtenářský deník: William Shakespeare - Romeo a Julie (zkopírováno z jiných webových zdrojů - viz např. http://www.poznamkygympl.estranky.cz/clanky/cesky-jazyk/4_maturitni-otazka---renesance-a-humanismus-v-umeni-a-literature.html)

Slohová práce: Harry James Potter - Charakteristika (stejná práce je zde již publikována - viz ODKAZ)

Slohová práce: Metro - Fejeton (zkopírováno z www.rozbor-dila.cz/metro-fejeton/)

Slohová práce: Otázka života a smrti - údajně Úvaha (po slohové stránce žádný přínos pro Český-jazyk.cz; práci jsme přesunuli alespoň do fóra)

Slohová práce: Jak to vidím vlastníma očima - Zamyšlení (po slohové stránce žádný přínos pro Český-jazyk.cz, chyby/překlepy; práci jsme proto přesunuli do fóra)

Čtenářský deník: A.S.Puškin - Evžen Oněgin (zápis z povinné četby) (stejný obsah k nalezení na více internetových stránkách - viz např. http://goo.gl/Odc0CC; zkopírováno)

Čtenářský deník: John Green - Hvězdy nám nepřály (bez obsahu/děje; v takové podobě nebudeme publikovat)

Čtenářský deník: Gabina Weissová - Diagnóza F50 (pravděpodobně se spíš jedná o úryvek z knížky než o zápisek do čtenářského deníku /bez obsahu/, což nedokážeme ověřit, proto nemůžeme publikovat)

Životopis: Ludovico Einaudi (jedná se o hudebního skladatele, nikoliv spisovatele; nebudeme publikovat)

Životopis: Nina Doležalová (nejedná se o biografii spisovatele)

Slohové práce: Všechny básničky od přispěvatelky Pavly Doležalové/Dolli (poezii na Český-jazyk.cz v sekci slohových prací nepublikujeme; navíc většina básní zkopírována odjinud)

Slohová práce: Počátky druhé světové války - Výklad (příliš stručné, nebudeme publikovat)

Slohová práce: Pracovní návod - Výklad (zkopírováno z http://kamizdat.wz.cz/sloh/8/navod.htm)

Slohová práce: Výklad o žurnalistice - Výklad (stejné jako na http://kamizdat.wz.cz/sloh/8/zurnalistika.htm)

Slohová práce: Výklad o výkladu - Výklad (zkopírováno z http://kamizdat.wz.cz/sloh/8/retorika.htm)

Slohová práce: Zmatená dívka - Líčení (již publikováno na http://penelopeo.blog.cz/en/1102/moje-prace-ze-slohu-liceni)

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku


Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti Mediální zastoupení Tento portál mediálně zastupuje Impression Media,s.r.o.


Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­