ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­

Vítáme vás na stránkách ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground, které v různých podobách fungují již přes 15 let (od roku 2003). Naleznete zde spoustu materiálů a textů z oblasti českého jazyka, které by vám měly (alespoň doufáme) značně usnadnit těžký studijní život...

   

Máte-li k dispozici nějaké vlastnoručně vypracované studijní materiály týkající se českého jazyka, můžete se o ně podělit s ostatními. Přidání vlastní práce je velmi jednoduché a rychlé, navíc všechny vaše příspěvky automaticky zařadíme do soutěže, kterou na Český-jazyk.cz pravidelně pořádáme v měsíčních cyklech, a to o věcné nebo finanční ceny.


­­­­

Kalendárium

Dnes je středa, 7. června 2023


* Výročí narození

141. Rudolf Těsnohlídek (*07.06.1882)­­­­

Uzávěrka červnové soutěže

23. června 2022

Červnové soutěžní kolo bude mimořádně lehce zkrácené – vyhodnocení soutěžních příspěvků proběhne o pár dní dříve, a to již k datu 27. 6. 2022 23:59:59.

­­­­
­

Vyhlášení soutěže - květen 2022

4. června 2022

Konečné, oficiální pořadí soutěže za měsíc květen 2022.

­­­­
­

Vyhlášení soutěže - duben 2022

4. května 2022

Konečné, oficiální pořadí soutěže za měsíc duben 2022.

­­­­
­

Tipy, jak si zpříjemnit zkouškové období

4. dubna 2022

Je vaše zkouškové období plné stresu a špatné nálady? Jde o několik týdnů, které neodmyslitelně patří k životu každého vysokoškoláka. Je ale škoda zkouškové období protrpět. Jak si jej tedy více užít? S našimi tipy si vše zpříjemníte.

­­­­
­

Vyhlášení soutěže - březen 2022

3. dubna 2022

Konečné, oficiální pořadí soutěže za měsíc březen 2022.

­­­­
­

Jazyky nás činí silnějšími...

31. března 2022

Odložte si rozhodnutí co dál o jeden rok! Další vysokoškolské studium nebo práce Vám neutečou... Studujte pomaturitní jazykové kurzy - studium se statutem studenta beze stresu, plné zábavy a přitom skvělá příprava na další vysokoškolské studium nebo do praxe!

­­­­

Důležitý milník v životopisech

31. března 2022

Dnes byla do sekce životopisy přidána již 850. biografie spisovatele!

­­­­
­

Neschválené příspěvky

29. března 2022

Seznam všech nevyhovujících příspěvků v období od 1. 1. do 31. 3. 2022. Dodržujte, prosím, Závazné podmínky pro vkládání příspěvků.

­­­­
­

Vyhlášení soutěže - únor 2022

3. března 2022

Konečné, oficiální pořadí soutěže za měsíc únor 2022.

­­­­
­

Mladí knihy stále čtou. Jejich vkus se ale liší.

2. března 2022

Knihy už neplatí za tu nejlepší zábavu během volných chvil. To ale neznamená, že si stále nedokážou najít svoje publikum. A bodují dokonce i mezi mladými.

Strana 3/40
|‹ « 1 2 3 4 5 ... 39 40 » ›|

Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti Mediální zastoupení Tento portál mediálně zastupuje Impression Media,s.r.o.


Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­