ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.25
Hodnoceno: 4x Prosím, ohodnoť práci

Smutek

Rozfoukaný po okolí jako prach dosedá na vše a na všechny. Není od něj pomoci, nebo snad ano? Těžko říci.
Ti, co tvrdí, že smích je jediný lék na smutek, jsou pošetilí blázni. Protože jsem ještě nikdy neviděl skleslého člověka, jemuž by bylo do smíchu.
Nejlepší je chtít klid a srovnat si vše v hlavě, najít novou perspektivu a cestu, kterou kráčet znova, zvolna. Je to však na každém z nás, jak se s danou situací vypořádá. Pro někoho je lepší štěkat na ostatní a vinu házet na ty, kteří stojí kolem něj.
Chápu, proč si většina lidské populace vybere druhou možnost - je totiž jednodušší. Než hledat chyby v sobě a zastavit se nad svými činy, je rychlejší a pohodlnější říci: "Ty za to můžeš!"
Takový je úděl dnešní uspěchané doby. Ale i ta nejvyspělejší společnost cítí smutek...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Boček, 29.02.2016

­­­­

Diskuse ke slohové práci
SmutekMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­