ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.80
Hodnoceno: 5x Prosím, ohodnoť práci

Mobilní telefony

Neznám člověka, který by mobilní telefon neměl. V dnešní době se mobily staly samozřejmostí a život bez nich si snad už ani nedovedeme představit.

Už dávno to nejsou jen velké tlusté a těžké "cihly". Některé mají velmi rychlý internet, jiné disponují fotoaparátem s vysokým rozlišením a některé dokonce dovedou měnit tvar podle tvaru vaší kapsy. Když tohle všechno slyším, říkám si: "Je tohle všechno vůbec nutné?" Na co nám je takto tvarovatelný mobil? Na nic. Vždyť u telefonu by měla (a pro mě stále je) prioritou dlouhá výdrž baterie a hlavně to, že se vám lidé dovolají.
Když jsem měl dotykový mobil s velkým displejem, vydržela mi baterie sotva jeden den. A jen jak mi jednou upadl na zem, přestal hned fungovat a já dostal starou Nokii. Ta mi padala na zem v jednom kuse a nikdy se jí nic nestalo. Navíc baterie mi vydržela klidně až týden. Co tím chci říct? Že s postupem času se přestalo dbát na praktickou stránku věci, nyní jde hlavně o to, co všechno váš "mazlíček" dovede. A není to špatně? Na používání internetu máme přece počítač. A je logické, že čím víc věcí váš telefon umí, tím rychleji se vybije...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 31.12.2014

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Mobilní telefonyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­