ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.



Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.50
Hodnoceno: 2x Prosím, ohodnoť práci

Láska, štěstí nebo peníze?

Často přemýšlím nad příspěvkem, který jsem viděl na Facebooku. Stálo tam, jestli bych si vybral peníze, lásku anebo štěstí. Samozřejmě příspěvek jako by sám říkal: "Zvol lásku!" Ale já si ji nevybral, místo toho jsem zvolil štěstí.

Zajímá vás proč? To je jednoduché. Když budete mít štěstí, stačí si vsadit v loterii a vyhrát milion. A když dá štěstí podruhé, vezmete si pěknou ženu, kterou budete milovat. To všechno proto, že jste si vybrali štěstí.
Nyní se podívejme, co by se stalo, kdybyste si vybrali jinou variantu.

Budete-li mít peníze, ale zároveň i smůlu, může vám někdo vykrást třeba konto. A ani se nezamilujete, protože vás bude každá žena milovat jen pro peníze.

Lásku by si vybrala asi většina lidí. Jenže žijete-li pod mostem a každou chvíli něco pokazíte, není to zdaleka stejné jako láska se štěstím.

Já si tedy zvolil štěstí. Co byste si vybrali vy a proč?

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 28.12.2014

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Láska, štěstí nebo peníze?







Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­