ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.00
Hodnoceno: 4x Prosím, ohodnoť práci

Komu se nechci podobat?

Nechci nosit nakrátko střižený knírek. Přijde mi to jako hloupé pozérství.
Nechci nosit účes na patku ani ulíznutí na "blbečka" - co to charakterizuje?
Nechci mít podmračený výraz. Chci se na lidi usmívat.
Nechci používat teatrální gesta. Je to hloupé, komické a v dnešní době nepřesvědčivé. Lidi kolem sebe chci přesvědčovat rozumem.
Nechci svých cílů dosahovat násilím a zastrašováním. Svých cílů chci dosáhnout pílí a prací. Člověk, pokud chce něčeho docílit, by měl vždy začínat od píky. Dá vám to lepší přehled o situaci i lidech kolem sebe. Z toho důvodu se nechci obklopovat hamižnými a úlisnými lidmi.
Mám rád klid, mír a pořádek.
Proto se nechci podobat Adolfu Hitlerovi.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ronin, 05.06.2013

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Komu se nechci podobat?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­