ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.78
Hodnoceno: 9x Prosím, ohodnoť práci

Jaký předmět je ve škole nejdůležitější?

Ve škole jsem krom víkendů pořád, a tak často přemýšlím, který předmět se mi bude v životě nejvíc hodit.

Hudební a výtvarná výchova to určitě nebudou, protože jsou podle mého názoru zbytečné, pokud tedy zrovna nestudujete výtvarnou nebo hudební školu.
Tělocvik ani nebudeme počítat.
Dějepis, přírodopis a zeměpis jsou sice potřebné, ale život vám nějak nezmění.

Takže nejdůležitější školní předmět jsem stále nezjistil, do finále se dostalo trio matematika, český jazyk a angličtina.
Matematika - spočítat si příjmy a výdaje je potřeba v jakémkoliv zaměstnání.
Český jazyk - pokud píšete třeba životopis nebo jakoukoliv žádost, bylo by dobré ji mít správně napsanou.
Angličtina - je to světový jazyk, kterým mluví stále více lidí a pokud se nedokážete domluvit v cizině, můžete se dostat do špatné situace.

Samozřejmě, tohle bylo jen takové moje uvažování, nejlepší by bylo umět dobře všechny předměty, protože nikdy nevíte, kam vás život zanese a co můžete potřebovat.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 05.12.2014

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Jaký předmět je ve škole nejdůležitější?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­