ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.00
Hodnoceno: 4x Prosím, ohodnoť práci

Jaký já jsem fanoušek

- zamyšlení, příp. fejeton

To máte totiž tak: Můj vztah k fandění, potažmo ke sportu vůbec, je asi podobně vřelý jako vzájemný vztah pánů Paroubka a Topolánka. Asi mi holt chybí ten správný týmový duch nebo co.
Už se přímo vidím jako ta manželka (respektive partnerka, protože s takovou se já asi v životě nevdám, ach jo), co usoudí právě ve chvíli, kdy se její lepší polovička rozhodne usednout v obývacím pokoji před televizní obrazovku a sledovat nějaký ten ohromně důležitý zápas, že je načase začít uklízet. A právě v rozhodujícím momentu se postaví před obrazovku s prachovkou v ruce a začne svému drahému vyčítat, že jí doma ale vůbec nepomáhá, zatímco "drahý", ve snaze spatřit aspoň kousek dění na televizní obrazovce, předvádí na pohovce pozice hodné mistryně světa v gymnastice.
A o víkendu mu oznámí: "Miláčku, v sobotu pojedeme na návštěvu k mojí mamince," zatímco on už má měsíc domluvený s kamarády fotbal.
Myslím, že si v budoucnu ještě užiji dost toho, čemu se říká "tichá domácnost". Tak co, pánové, chcete mě?

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Jaký já jsem fanoušekMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)