ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.00
Hodnoceno: 4x Prosím, ohodnoť práci

Jaký já jsem fanoušek

- zamyšlení, příp. fejeton

To máte totiž tak: Můj vztah k fandění, potažmo ke sportu vůbec, je asi podobně vřelý jako vzájemný vztah pánů Paroubka a Topolánka. Asi mi holt chybí ten správný týmový duch nebo co.
Už se přímo vidím jako ta manželka (respektive partnerka, protože s takovou se já asi v životě nevdám, ach jo), co usoudí právě ve chvíli, kdy se její lepší polovička rozhodne usednout v obývacím pokoji před televizní obrazovku a sledovat nějaký ten ohromně důležitý zápas, že je načase začít uklízet. A právě v rozhodujícím momentu se postaví před obrazovku s prachovkou v ruce a začne svému drahému vyčítat, že jí doma ale vůbec nepomáhá, zatímco "drahý", ve snaze spatřit aspoň kousek dění na televizní obrazovce, předvádí na pohovce pozice hodné mistryně světa v gymnastice.
A o víkendu mu oznámí: "Miláčku, v sobotu pojedeme na návštěvu k mojí mamince," zatímco on už má měsíc domluvený s kamarády fotbal.
Myslím, že si v budoucnu ještě užiji dost toho, čemu se říká "tichá domácnost". Tak co, pánové, chcete mě?

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Aailyyn, 12.06.2008

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Jaký já jsem fanoušekMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­