ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.33
Hodnoceno: 3x Prosím, ohodnoť práci

Hodnota Vánoc

Co se vám vybaví, když se řekne slovo Vánoce? Dárky? Vánoční prázdniny? Spousta jídla? Nebuďte bláhoví, neboť plná lednička vám štěstí nepřinese!

Pravým důvodem slavení Vánoc je narození Ježíše Krista. Myslím si, že spousta lidí na to často zapomíná a vidí ve Vánocích hlavně dárky - což není zrovna moc dobře. Měly by se také dodržovat vánoční tradice a k večeři by se měla podávat ryba.

Jaká je vlastně hodnota Vánoc? Pro mnohé velká, jiní je nepovažují za nikterak důležité. V dnešní materiální době spoustu lidí zajímají jen hmatatelné věci. Jenže ty nejdůležitější věci jsou neviditelné.
Nejvíce si tento čas užijí děti. Ptáte se proč? Protože věří. Nikdy neviděly Ježíška, přesto věří v jeho existenci.

Ačkoliv si někteří neváží společných chvil se svými nejbližšími, tak právě v tom je to NEJ Vánoc.
Říká se: "Peníze vládnou světem." Nikdy se ale nevyrovnají hodnotě věcí nehmatatelných.
Ti, kteří jsou naplněni duchem Vánoc, mohou být šťastní, neboť ani milionář nemá tolik jako oni.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: lenikkk, 02.12.2015

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Hodnota VánocMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­