ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.17
Hodnoceno: 6x Prosím, ohodnoť práci

Dnešní mládež

Kde jsou ty časy, kdy děti běhaly venku, měly rozbitá kolena, skotačily, doma byly jen na oběd a vracely se opět až k večeru? Pravda bolí. Dnešní mládež má Facebook, počítačové hry a tak dále. Místo toho, aby mladí šli raději ven, napíšou si na svoji virtuální zeď na svém profilu: Nudím se. Kdo taky, ať dá like!
Dnešní děti si neuvědomují, o co v životě přichází a jak krásný svět je všude kolem nich. Vztahy řeší jedině přes Facebook, a to je moc špatně. Měly by se naučit seznamovat s ostatními v realitě; určitě je to krásnější než si psát s někým srdíčka a pusinky na chatu.

Dvanáctileté děti na fotkách špulí pusy a fotí se polonahé. Kdybych mohla, Facebook bych zrušila a všechno opět vrátila do normálu. Bylo by to fajn a myslím, že i rodičům by se líbilo, kdyby jejich děti pořád nevysedávaly u počítače nebo notebooku.

Někdy si říkám, kam ten svět spěje. Ty děti nemají krásné dětství a mít nebudou, pokud s tím někdo něco neudělá, zejména s tou facebookovou závislostí. Přála bych si, aby i oni uměly žít jako jejich vrstevníci, když Facebook ještě nebyl a nikoho by ani nenapadlo, že někdy v budoucnosti se to takhle pokazí.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Agnes, 19.08.2013

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Dnešní mládežMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­