ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.26
Hodnoceno: 94x Prosím, ohodnoť práci

Být, či nebýt?

Během života musí člověk procházet spoustou nečekaných situací, se kterými si občas nedokáže poradit. Někdy jsou tyto situace radostné, ale někdy ne, a pak člověk přemýšlí, jak v životě pokračovat, jak dál. Nejtěžší pro člověka je, když někoho ztratí. Svou lásku, kamaráda, domácího mazlíčka anebo, což je asi pro každého nejhorší, člena rodiny. Ale naštěstí jsou časy, kdy jsme rádi, že můžeme být spolu a radovat se. Radovat se z toho, co jsme, s kým jsme, kde jsme a čeho jsme dosáhli. Takové situace musíme prožívat naplno a nesmíme přemýšlet nad ničím jiným. Ale bohužel často se nacházíme v momentech, kdy nejsme příliš veselí a potřebujeme podporu, kterou ale nemáme. Pak se člověk dostane téměř až na dno svých sil a v mysli se mu vynořuje záludná otázka: "Být, či nebýt?"

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ŠevčenkoL, 10.12.2006

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Být, či nebýt?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­