ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.55
Hodnoceno: 135x Prosím, ohodnoť práci

Zážitek s kamarádem

Mým nejlepším kamarádem je Lukáš. Známe se už od mateřské školky. Často se navštěvujeme a děláme spoustu věcí společně. Jezdíme na kole, skateboardu, hrajeme venku s ostatními kluky kopanou, vybíjenou nebo jiné hry.
Doma jsme si dříve, když jsme byli mladší, hráli nejčastěji s vojáčky nebo autíčky. Nyní sedáváme u počítače a zkoušíme hrát různé hry, které si mezi sebou půjčujeme.
Společných zážitků tak máme mnoho, těžko lze mluvit jen o jednom. Celkem poslední společný zážitek máme z pondělí 3.1.2005, to jsme měli řezbářský kroužek. Skončili jsme jako vždy po čtvrté hodině, spěchali jsme na autobus do Zámostí. Ten ale nejel. Čekání se táhlo, uteklo 45 minut a autobus stále nikde. Nakonec tedy Honza Hanuš zavolal svému tatínkovi, aby pro nás přijel. Ten také nemohl jet hned, čekali jsme dalších mnoho minut. Nakonec nás pan Hanuš domů dovezl, ale docela prochladlé a znuděné dlouhým stáním na zastávce.
Druhý den moje maminka zjistila, že autobus jel, ale dříve, protože byla provedena změna jízdního řádu.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Zážitek s kamarádemMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)