ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.56
Hodnoceno: 133x Prosím, ohodnoť práci

Zážitek s kamarádem

Mým nejlepším kamarádem je Lukáš. Známe se už od mateřské školky. Často se navštěvujeme a děláme spoustu věcí společně. Jezdíme na kole, skateboardu, hrajeme venku s ostatními kluky kopanou, vybíjenou nebo jiné hry.
Doma jsme si dříve, když jsme byli mladší, hráli nejčastěji s vojáčky nebo autíčky. Nyní sedáváme u počítače a zkoušíme hrát různé hry, které si mezi sebou půjčujeme.
Společných zážitků tak máme mnoho, těžko lze mluvit jen o jednom. Celkem poslední společný zážitek máme z pondělí 3.1.2005, to jsme měli řezbářský kroužek. Skončili jsme jako vždy po čtvrté hodině, spěchali jsme na autobus do Zámostí. Ten ale nejel. Čekání se táhlo, uteklo 45 minut a autobus stále nikde. Nakonec tedy Honza Hanuš zavolal svému tatínkovi, aby pro nás přijel. Ten také nemohl jet hned, čekali jsme dalších mnoho minut. Nakonec nás pan Hanuš domů dovezl, ale docela prochladlé a znuděné dlouhým stáním na zastávce.
Druhý den moje maminka zjistila, že autobus jel, ale dříve, protože byla provedena změna jízdního řádu.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Jirka K. , nyní 7.B, 24.03.2006

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Zážitek s kamarádemMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­