ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.89
Hodnoceno: 159x Prosím, ohodnoť práci

Létající vidlička

Dnes byl velmi namáhavý den. Musela jsem nakoupit, jít do školy, do kroužků, za nemocnou kamarádkou, na návštěvu za babičkou, vyvenčit našeho psa Endyho atd., takže jsem byla ráda, když jsem mohla večer zalehnout do postele. Slovo postel pro mě v ten den znamenalo něco jako konečná na autobusové lince.

Hned, jak jsem zavřela oči a usnula, objevil se přede mnou raketoplán. Nebyl obyčejný, měl 8 křídel, celý prosklený a velikostí se podobal tomu největšímu panelovému domu ve městě. Jeho barva byla nádherná, tmavě modrá jako obloha v té chvíli. Nasedla jsem, on nastartoval a řítil se se mnou neovladatelnou rychlostí kupředu. Málem jsme se srazili s planetami nebo jiným raketoplánem. V okamžiku, kdy zabrzdil a já si mohla oddechnout, se na nás vyřítila obrovská létající vidlička a honila nás až k mé posteli..."CRR"...ozval se můj budík a já mu byla poprvé vděčná, že zazvonil. Co by se asi stalo, kdyby do nás ta vidlička vrazila?

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: DEDEONKA, 17.06.2005

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Létající vidličkaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­