ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.51
Hodnoceno: 81x Prosím, ohodnoť práci

Ach, to ráno!

OSNOVA:

I.Příběh tety Simony
II.1. Cesta do Trutnova
2. Transfúzní stanice
III.Honem domů

Tento příběh, ač se zdá být neskutečný, se přihodil mé tetě Simče.

V ranním autobuse do Trutnova se usadila vedle řidiče, jelikož jí bývá špatně. Téměř na konci cesty plánovaného výstupu si Simča kýchla (a že to umí hlasitě), až jí vypadl přední zub, který má nastavený na čepu. A aby toho nebylo málo, obloukem doletěl přímo do dírky topení a za žádnou cenu jej nešlo vyndat. Po prosbě řidiče a dvacetiminutovém zpoždění se nakonec podařilo zub vyprostit.

Rychlou chůzí a se zaprášeným zubem v kapse se vydala na stomatologii, kde jí zub přilepili.
Poté již její cesta směřovala na transfúzní stanici, kam pravidelně chodí darovat krev. Při odchodu z lůžka však omdlela a zoubek si opět vyrazila, tentokrát o dárce plazmy, který ležel na lůžku hned vedle ní. A jako by to ještě nestačilo, zub se mu zakutálel přímo do rozkroku, kde ho nešťastná teta "lovila"! Pán se se zděšením ani nestačil bránit jejím lechtivým dotykům.

A co teď? Pár minut do odjezdu autobusu domů... Takže honem zpátky na stomatologii, smíchy nepokousat zubaře a úprkem dojet domů se zavřenými ústy.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: lili126, 26.04.2011

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Ach, to ráno!Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­