ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.12
Hodnoceno: 65x Prosím, ohodnoť práci

Vztahy s rodiči

Je důležité si uvědomit, že rodina je tím nejcennějším a asi i nejdůležitějším, co máme. Během života na své rodiče spoléháme, pomáháme jim, oni pomáhají nám. Mít dobrý vztah s rodiči je podle mě naprosto zásadní. Někomu se ale bohužel s rodiči dobrý vztah udržet nepovede.

Tatínek a maminka nás provází životem již od narození přes dětství až do dospělosti. Rodiče jsou ti, kteří nás naučili mluvit, jíst i spoustu dalšího a po nichž jsme zdědili mnoho dobrých, ale také určitě i pár špatných vlastností.
S rodiči osobně trávím velkou část mého volného času. Často společně jezdíme na výlety po památkách apod. Bohužel v dnešní době, kdy naši rodiče pracují často přesčas a přicházejí domů velmi pozdě, není lehké, aby si na nás vždy udělali čas.
Rodinu ale netvoří pouze tatínek a maminka, ale také naši prarodiče, tety a strýčkové, na které nemůžeme zapomínat. Vždy jsem rád, když po dlouhé době přijedu zase na návštěvu k mé babičce, s níž mám velmi dobrý vztah a často si s ní můžu popovídat ještě lépe než s mojí vlastní mámou.

I když nám rodiče nesplní vždy všechny naše přání nebo neudělají to, co bychom od nich vždy očekávali, měli bychom jim umět odpouštět, protože pro nás dělají jen to nejlepší.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Jiří Toman, 29.03.2012

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Vztahy s rodičiMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­