ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.00
Hodnoceno: 7x Prosím, ohodnoť práci

Hlava státu (2)

Zosobněný ideál v politické funkci neexistuje. Ani nemůže. Politika je o kompromisech, nikoliv o čestnosti.

Představitel státu, prezident, by měl reprezentovat vlast a občany. Měl by se vyvarovat veškerých spojení na podnikatelské "podsvětí". Hlídat si sponzorské zdroje tak, aby nepocházely z trestné činnosti. Jinými slovy - musí reprezentovat občany státu jak uvnitř země, tak ve světě.

Měl by se orientovat na politické scéně, být konzistentní ve svých názorech a občanských postojích. Prezident republiky by měl být demokrat, obhájce a ochránce demokratických principů vedení společnosti. Bojovat proti třídní nenávisti a umět regulovat názorové proudy ve společnosti.

A prezident republiky nekrade psací potřeby.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ronin, 10.06.2013

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Hlava státu (2)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­