ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 4.75
Hodnoceno: 4x Prosím, ohodnoť práci

Brněnská kavárna Savoy

V minulém týdnů jsem se vydal navštívit velice známou brněnskou kavárnu Savoy. Tato kavárna stojí v Brně již velmi dlouho a na svoji dobu byla určitě velmi luxusní, moderní a scházela se v ní vyšší třída.

Interiér kavárny je velmi pěkný, sice ne tak moderní, ale určitě zajímavý.
Obsluha nebyla zrovna nejlepší. Servírka se nevešla mezi dvě židle, ale zoufale se chtěla dostat až k nám. Když jsem se jí zeptal na ochucené kávy, nebyla schopna říct, jaké příchuti nabízí. Myslím si, že servírky nemusí vědět úplně všechno, ale alespoň základní informace o kávě by bylo dobré zákazníkovi poskytnout. O kávě by ještě bylo dobré říci, že je velmi sladká. Ano, člověk musí čekat, že ochucená káva bude sladká, ale to, co mi přinesli, bylo jako přeslazené kakao. Připadalo mi, jako kdyby v šálku bylo jen asi čtvrt lžičky kávy, kterou člověk, jenž pije kávu denně, neměl šanci ani pocítit. Zato cukru, karamelového toppingu a podobných sladidel obsahovala tato "káva" vskutku požehnaně. Cena byla docela přijatelná, takže vaši peněženku návštěva této kavárny úplně nezruinuje.

Celkově návštěvu hodnotím spíše jako negativní. Interiér mě velmi překvapil, ten hodnotím pozitivně, ale přece jen do kavárny jdu zejména kvůli kávě, která v tomto případě nestála opravdu za nic.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 30.01.2015

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Brněnská kavárna SavoyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­