ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.52
Hodnoceno: 97x Prosím, ohodnoť práci

Pudink (pracovní postup)

Protože je pudink má lahůdka, povím vám, jak se připravuje.
Zaprvé si koupíme práškový pudink jakékoliv příchutě. Já osobně mám nejraději jahodový. Nalijeme do nachystaného kastrůlku mléko a začneme jej pomalinku ohřívat. Nachystáme si také hrníček a do něj nasypeme práškový pudink. Kdo bude chtít, může si k tomu přisypat trošku cukru krystalu. Pořádně rozmícháme a nalijeme do hrnce s ohřátým mlékem. Pak mícháme a mícháme... Až začne být obsah hrnce hustší, přelijeme pudink do sklenic, či misek. Pudink můžeme dochutit různými ingrediencemi, například piškoty, v létě nějakým ovocem a v zimě třeba určitou zavařeninou (meruňkami). Po ztuhnutí a zchladnutí můžeme pudink podávat na stůl. Přeji dobrou chuť!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 20.12.2007

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Pudink (pracovní postup)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­